Kaçak Emlakçı Çengelköy Vizyon Emlak

Sahibinden.com adlı internet sitesinde emlakçı vasfı ile emlakçılık yapmaya çalışan Çengelköy Vizyon Emlak ve istanbuldaki 90 bin kaçak emlakçıdan biridir.

Sahibinden.com adlı internet sitesinde emlakçı vasfı ile emlakçılık yapmaya çalışan Çengelköy Vizyon Emlak ve istanbuldaki 90 bin kaçak emlakçıdan biridir.  İstanbul Ticaret Odası ile İstanbul Emlak Komisyoncuları ve Danışmanları Esnaf Odası’na kayıtlı emlakçı sayısının 10 bin olduğunu ifade ederek, “Odalara kayıtlı 10 bin emlakçının dışında 4-5 bin kişinin de vergi levhası bulunuyor. Ancak 100 binin üzerinde emlakçı var. Yani 100 bin emlakçıdan 90 bini kaçak” dedi.

Bu firma sattığı evin ayıplı olduğunu satın alan bir tüketiciden dinliyoruz. Tüketici, satın aldığım evin tuvaleti bozuk dolapları çürümüş vs,vs bir çok gizlenmiş kusur olduğunu gördüm. Aldığım eve aynı zamanda kiracı koyarak kiracıyıda mağdur ettiği görülmüştür. Soner Kapuci  Çengelköy Vizyon Emlak’da emlakçı diye gezinen işssiz güçsüz bir adamın teki ne haktan ne hukuktan anlar nede Allah’tan korkar para için. Herkesin bu emlak firmasından geri durmasını tavsiye ederim.

Sahibinden.com adresi aşağıdadır logosunu görebilirsiniz ve ilanlarını.

http://cengelkoyvizyongayrimenkul.sahibinden.com/

Paylaş