TÜSODER,İstanbul İli Tüketici Hakem Heyeti, Tüketici Örgütlerinin düzenlemiş olduğu toplantıya katıldı.

TÜSODER-Tüketici Sorunları Derneği’ni temsilen Başkan Dr. Deniz ÖNER ile Başkan Yardımcısı Av. Serkan KARA 10 Şubat 2018 tarihinde İstanbul İli Tüketici Hakem Heyeti, Tüketici Örgütlerinin düzenlemiş olduğu toplantıya katıldı.

Tüketici Kadın Hakları Derneği-TÜKADER Başkanı Sn.Dilber Sarıtaş ‘ın ev sahipliğinde Bayrampaşa’da yapılan toplantıda, İstanbul Barosu, Tüketici Hakları ve Rekabet Hukuku Merkezi Üyesi Av. Şükran Eroğlu tarafından interaktif bir sunum gerçekleştirildi.

İstanbul İli, Tüketici Federasyon ve Dernekleri olarak, “Tüketici Hakem Heyetleri Kararları ile Tüketici hakları ve yaşanan Sorunlar” konusunda karşılıklı görüş alış-verişinde bulunuldu. Düzenli aralıklarla yapılması planlanan bu toplantılar, Tüketici Hakem Heyetlerinde Tüketici haklarının en iyi şekilde temsil edilmesi ve tüketicilerin bilinçlendirilmesi konusunda çok yararlı olacaktır.

TÜSODER olarak Tüketici Hakem Heyetlerinde Tüketicilerin hak ve sorumluluklarının savunulması yanı sıra; hizmet ve ürün sağlayıcıların da bilinçlendirilmesi konusunda faaliyetlerimiz hızla devam edecektir.

Paylaş

Bir cevap yazın

*