Yıldız’dan Karaman’a Ziyaret

Tüketici Sorunları Derneği’nin (TÜSODER) Başkanlığı’na seçilen Bartınlı Avukat Rıdvan Yıldız ve Genel Sekreter Kerem Ateş Bartın Olay Medya sahibi Süleyman Karaman’ı ziyaret etti.

Tüketici Sorunları Derneği (TÜSODER) Başkanı Bartınlı Avukat Rıdvan Yıldız , Genel Sekreter Kerem Ateş ile birlikte Belediye başkanı Cemal Akın tarafından kendisine açılan 1 TL’lik manevi tazminat davasının duruşması için Bartın’a geldi. Duruşma bahanesiyle memleketinde hasret gideren Yıldız, yaptığı açıklamada, “Uzun süredir memleketime yoğun işlerim sebebiyle gelme fırsatım olmadı. Bartın halkının yakından takip ettiği Şehirlerarası Otobüs Firmalarının şehir içi servislerinin kaldırılmasının ardından Rekabet Kurumuna ve aynı zamanda bazı emareler üzerine Sayın Belediye Başkanı ve meclis üyeleri hakkında savcılığa suç duyurusunda bulunmuştum. Akabinde şehir içi servislerinin yeniden başlaması üzerine mağduriyet giderilmiş olduğundan ilkesel olarak kişilerle değil sorunlarla uğraştığımdan söz konusu şikâyetleri takipsiz bırakmam üzerine dosyalar kapandı. Ancak Sayın Cemal Akın, Bartın halkının hakkını aramak için yaptığım şikâyetler sebebiyle tarafıma 1 TL manevi tazminat davası açtı. Davayla uğraşmaya vaktim olmamasına rağmen Cemal Akın’ın açtığı dava uzun zamandır gelemediğim memleketimi görmeme vesile oldu. Bunun için Cemal Akın’a ayrıca teşekkür ediyorum.” Dedi.

KARAMAN BAŞARILAR DİLEDİ

Haber sitemizin sahibi Süleyman Karaman, tüketici sorunlarının çözümünde ve ülke gündemine taşınmasındaki katkılarından dolayı Avukat Rıdvan Yıldız’a teşekkür ederek ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Karaman ayrıca, Tüsoder Başkanlığına seçilen Yıldız ile Bartınlı olarak gurur duyduğunu belirterek yeni görevinde başarılar diledi.

Paylaş