TÜSODER-TÜKETİCİ SORUNLARI DERNEĞİ 20-21 EYLÜL 2019 TARİHİNDE SİVİL SESLER FESTİVALİ’NE KATILDI

 

Türkiye’den ve Dünyadan hak temelli çalışan örgüt ve aktivistleriyle 20-21 Eylül 2019 tarihlerinde İstanbul’da Sivil Sesler Festivali’nde buluştuk.

İstanbul UNIQHALL de STGM tarafından düzenlenen ve 215 Sivil Toplum Örgütü’nden 300 kişinin katıldığı festivalde, TÜSODER-Tüketici Sorunları Derneği, 21 Eylül’de stant da açarak yaptığı çalışmaları sivil toplum temsilcileri ve ziyaretçilerle paylaşarak, işbirliği konularında görüş alışverişinde bulunmuştur.

TÜSODER, Genel Başkanı Dr. Deniz ÖNER, Başkan Yardımcısı Av. Serkan KARA, Sağlık Komisyonu Üyeleri Kimyager Fatih KÜÇÜKUYSAL, Gülay ÖZDEMİR ve Engelli Komisyonu Üyemiz Onur CANTİMUR tarafından temsil edilmiştir.

Ticaret Bakanlığı, “Tüketicinin Korunması Teknik Destek Projesi” kapsamında broşürler ve Ticaret Uzmanı Kutlu Köycü ile 4 kişilik uzman ekibi ziyareti ile çalışmamız desteklenmiştir.

Bilgi, deneyim paylaşımı yanı sıra eğlenceli de geçen festivalin düzenlenmesine emeği geçen başta STGM olmak üzere katkı sağlayan herkese teşekkür ediyoruz.

Paylaş

Bir cevap yazın

*