TÜSODER Seminerleri Devam Ediyor!

Evrensel Tüketici haklarından en önemlileri beslenme, barınma, ısınma, aydınlanma, içecek su bulma, ulaşım ve haberleşme gibi temel ihtiyaçların karşılanmasıdır. Bunları Sağlık ve Güvenlik, Ekonomik Çıkarların Korunması, Bilgi Edinme, Eğitilme, Temsil Edilme, Zararının Tazmin Edilmesi, Sağlıklı Bir Çevrede Yaşama gibi haklar izlemektedir.

Tüketici Sorunları Derneği yönetim, üye ve danışmanları ile evrensel tüketici hakları alanlarına cevap verebilmek üzere uzman kişilerden oluşmakta ve yeni katılımlarla da güçlenmektedir.

TÜSODER,

  • Hukuk
  • Sağlık ve Gıda
  • Enerji
  • Sigorta
  • Emlak
  • Bilişim ve bilişim suçları
  • Sağlık Hukuku
  • Vergi gibi Komisyon ve çalışma grupları kapsamında;

Radyasyon, Kanser, Spor ve Beslenme, İş Sağlığı ve Güvenliği,  Bağımlılık, Bilişim Suçları, Psikodrama, Sosyal Medya Kullanımı, İkna Psikolojisi, Organ Bağışı, Gönüllülük, Psikoloji gibi alanlarda uzman birçok gönüllü ile eğitim, seminer, çalıştay gibi etkinlikler yanı sıra yazılı ve görsel medya aracılığı ile tüketicilere ulaşmaktadır. Bunun yanı sıra ortak tüketici sorunlarının çözümü konusunda yetkili otoriteler ve sorumlularla bir köprü olarak katkı sağlamaktadır.

TÜSODER olarak hedefimiz risk ve tehlikeler konusunda önleyici, koruyucu bilinçlendirme çalışmaları ile tüketicilerin maddi ve manevi sağlıklarını koruma farkındalığını artırmaktır.

SİVİL TOPLUM İÇİN PSİKODRAMA EĞİTİMİ

Düzenlediğimiz eğitimler kapsamında; eğitmen üyelerimizden, Sosyal Hizmet Uzmanı -Psikodramist Sn. Odise VUÇİNAS ve yardımcıları ile 25 Temmuz 2017 tarihinde,  Kadıköy Kent Konseyi İşbirliğinde Sivil Toplum Kuruluşlarına; “İletişim Yöntemleri ve Empati” konusunda PSİKODRAMA EĞİTİMİ verilmiştir. Katılımın 30 kişiyle sınırlı olması nedeniyle talepler doğrultusunda tekrarı planlanmıştır.

Kadıköy Kent Konseyi’ne ve aktif olarak iştirak eden tüm katılımcılarımıza teşekkür ediyoruz.

TÜSODER eğitmen/uzman kadrosu ile seminer, çalıştay ve her türlü görsel ve yazılı basın ile çalışmalarına devam edecektir.

Bizimle iletişime geçerek kendi bünyenizde düzenleyeceğiniz etkinlikler için de uzman desteği talep edebilirsiniz. Deneyimli uzmanlarımız ile İvedi olarak size özel bir program hazırlanacaktır.

Siz de GÖNÜLLÜ olarak çalışmalarımıza katılmak, uzmanlık alanlarınızda katkı sağlamak isterseniz aşağıdaki adreslerden bizi takip edebilir ve iletişime geçebilirsiniz.

Bizimle olmaya devam edin.

Dr. Deniz ÖNER

TÜSODER Genel Başkanı

http://www.tusoder.org.tr/

Facebook: https://www.facebook.com/tusoder

Twitter: https://twitter.com/tusoder

İnstagram: https://www.instagram.com/tusoder.org.tr

Tüketici Sorunları Derneği – Tüsoder

Paylaş

Bir cevap yazın

*