TÜSODER, İstanbul İli Tüketici Hakem Heyeti, Tüketici Örgütleri 4. Toplantısına Katıldı.

TÜSODER-Tüketici Sorunları Derneği’ni temsilen Başkan Dr. Deniz ÖNER ile Başkan Yardımcısı Av. Serkan KARA 27 Ocak 2019 tarihinde İstanbul İli Tüketici Hakem Heyeti, Tüketici Örgütlerinin düzenlemiş olduğu 4. toplantıya katıldı.

Tü-Mer Tüketici Hakları Merkezi ev sahipliğinde yapılan toplantıda Tüketici Örgütlerinin birbirleri ile iletişiminin tüketici lehine önemi üzerinde duruldu.

Toplantıda İstanbul İli, Tüketici Federasyon ve Dernekleri olarak, “Tüketici Hakem Heyetleri Kararları ile Tüketici Hakları ve Yaşanan Sorunlar” konusunda karşılıklı görüş alış-verişinde bulunuldu. Düzenli aralıklarla yapılması planlanan bu toplantılar, Tüketici Hakem Heyetlerinde Tüketici haklarının en iyi şekilde temsil edilmesi, ortak kararlar alınması ve tüketicilerin bilinçlendirilmesi konusunda çok faydalı olmaktadır.

TÜSODER olarak Tüketici Hakem Heyetlerinde Tüketicilerin hak ve sorumluluklarının savunulması yanı sıra; hizmet ve ürün sağlayıcıların da bilinçlendirilmesi konusunda faaliyetlerimiz hızla devam edecektir.

Paylaş

Bir cevap yazın

*