Tüketici Sorunları Derneği-TÜSODER yeni yılın ilk Yönetim Kurulu toplantısını 13 Ocak 2018’de gerçekleştirdi.

Yönetim Kurulu öncesinde bazı Genel Kurul üyelerimiz de bizimle olup, TÜSODER faaliyetlerine nasıl katkı sağlayabilecekleri konusunda görüşlerini paylaştılar.

Dr. Deniz ÖNER Başkanlığında Saat 17:30 da başlayan Yönetim Kurulu;

Sağlık Hukuku Uzmanı Av. Arb. Gültezer Hatırnaz Erol

Acil Tıp Uzmanı Prof. Dr. Özgür Karcıoğlu

Bilişim Uzmanı İsa Altun

Genel Koordinatör, Gazeteci Serpil Çavuşoğlu

Ekonomist Abdullah Kuruçay

Av. Aybüke Taşdemir

Biyomüh. Öğrnc., Dilan İnan’ın katılımları ile yeni TÜSODER Uzmanlık Komisyon ve Kurullarının oluşturulması, mevcutlarının yeni uzmanların katılımı ile güçlendirilmesi, üye başvurularının görüşülüp kabul edilmesi ile devam etmiştir.

Yeni yılın ilk Yönetim Kurulu toplantısında, TÜSODER önümüzdeki dönemde öncelik vereceği faaliyetleri konusunda ekip olarak ortak kararlar almış ve uygulamaya başlamıştır.

TÜSODER bünyesinde bulunan ve her geçen gün yeni katılımlarla uzman havuzunu genişleten; sadece Tüketiciye değil, ürün ve hizmet sağlayan tüm kişi ve kuruluşlara da öncü bilinç kazandırmayı hedefleyen bir Tüketici Sorunları Derneği’dir.

Sadece sorunları gören, eleştiren ve tarafları birbiri ile çatıştıran değil; Geçmişte olduğu gibi gelecekte de ortak tüketici sorunlarının çözümleri için gerekli yasal girişimleri uzlaşmacı, arabulucu olarak üstlenen bir yol haritası izleyecektir

TÜSODER uzmanları ile yazılı, görsel medyayı da etkin bir şekilde değerlendirerek kısa sürede Ülkemizin Tüketici Dernekleri arasında bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

TÜSODER gönüllü uzman ekibimiz arasında olmak isteyenler bizimle her zaman bağlantıya geçebilirler.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Dr. Deniz ÖNER

Genel Başkan

Paylaş

Bir cevap yazın

*