0
0

Merhaba,
Bir konuda sizden bilgi almak istiyorum.

İnternet kafemi kapattım. Kafenin internetini de iptal ettirmek istiyorum. Ancak sözleşme süresi dolmadı.

Sözleşmenin başlangıç tarihi :17.08. 2015

Bitiş Tarihi : 17. 08.2017

Sözleşmenin süresi dolmadığı için herhangi bir cezaya maruz kalır mıyım? Henüz Turk telekom’ a gitmedim. Sizden ön bilgi almak istedim.

İnternette araştırdığımda;

6502 sayılı kanunun 52.maddesinin 4. bendinde

Tüketici, belirsiz süreli veya süresi bir yıldan daha uzun olan belirli süreli abonelik sözleşmesini herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin istediği zaman feshetme hakkına sahiptir, diyor.

Bunun doğruluk payı nedir?

Bu konuda nasıl davranmam gerektiği konusunda bilgi verirseniz sevinirim.

Teşekkürler.

İl Seçimi Yapınız
İzmir
Şikayetinizle ilgili daha önce firma veya başka bir kuruma bildirimde bulundunuz mu?
Hayır
0 sonuç görüntülendi.
Cevabınız

Please first to submit.