0
0

MERHABA, YAKLAŞIK 3 SENE KADAR EVİMDE SUPERONLINE DAN İNTERNET HİZMETİ ALDIM, FAKAT 2015 YILININ KASIM AYINDA İNTERNET HİZMETİM ARIZADAN DOLAYI KESİLDİ VE BENDE ARIZA KAYDI VERDİM.
BANA 1 VEYA 2 GÜN İÇİNDE ARIZANIN GİDERİLECEĞİNİ SÖYLEDİLER, ARADAN 3 VEYA 4 GÜN GEÇİNCE TEKRAR ARADIM VE ARIZA İÇİN GELEN ILMADIĞINI VE HALA HİZMET ALAMADIĞIMI BELİRTTİM, CALL CENTER DAKİ ARKADAŞIN BANA SÖYLEDİĞİ ARIZA İÇİN GELMEDEN ÖNCE BENİ CEPTEN ARADIKLARINI AMA ULAŞAMADIKLARINDAN DOLAYIDA ARIZA KAYDIMIN SİSTEMDEN DÜŞTÜĞÜNÜ SÖYLEDİLER BENDE BENİ ARAYAN OLMADIĞINI SÖYLEDİM VETEKRAR ARIZA KAYDI OLUŞTURDUK. FAKAT ARADAN GEÇEN 2 GÜNE RAĞMEN GELEN GİDEN OLMADI TEKRAR ARADIM YİNE BANA ULAŞAMADIKLARINI SÖYLEDİLER BENDE İLETİŞİM BİLGİLERİNİ KONTROL ETMELERİNİ SÖYLEDİM, HERHANGİ BİR SORUN YOKTU KALDIKİ 3 VEYA 4 AY ÖNCE YENİLEME İÇİN BENİ ARAMIŞLARDI.
UZATMAYALIM TEKRAR ARIZA KAYDI OLUŞTURDUK VE AYNI ZAMANDA SUPERONLİNE WEB SİTESİNDEN ŞİKAYETTE BULUNDUM. ARADAN 2 ĞÜN ĞEÇTİ YİNE GELEN GİDEN YOK VE TEKRAR ARADIM BU SEFERDE BANA WEB SİTESİNDEN ŞİKAYETTE BULUNDUĞUMU VE BU ŞİKAYETİMİN SONUÇLANMASINI BEKLEMEM GEREKTİĞİNİ VE BUNUNDA EN AZ 15 GÜN SÜRECEĞİNİ VE BU SONUCA GÖRE SERVİS YOLLAYACAKLARINI SÖYLEDİLER.

ŞOK OLDUM VE BENİMLE DALĞA GEÇİP GEÇMEDİKLERİNİ SORDUM AMA GAYET CİDDİDİLER VE BANA HİZMET VERMEDİLER BENDE TEKRAR WEB ADRESİNE ŞİKAYETTE BULUNDUM AMA YİNE YOK VE BENDEEVİMİN 1,5 AY KADAR İNTERNETSİZ KALDIĞINI BANA HİZMET VEREMEDİKLERİNİ YA BİR AN ÖNCE SORUNUMUN GİDERİLMESİ YADA SÖZLEŞMEMİN KENDİ TARAFLARINDAN TEK TARAFLI OLARAK FESH ETMELERİNİ İSTEDİM, BANA ULAŞTILAR VE BUNUN MÜMKÜN OLMADIĞINI BEKLEMEM GEREKTİĞİNİ SÖYLEDİLER. BENDE BEKLEYEMEYECEĞİMİ VE BAŞKA BİR FİRMADAN HİZMET ALMAK ZORUNDA OLDUĞUMU BELİRTTİM. SÖZLEŞMEM İPTAL OLDU VE 560 TL İPTAL BEDELİ KESEREK BANA TOPLAMDA 566 TL GİBİ BİR FATURA ÇIKARTTILAR. BUNU ÖDEDİM AMA KENDİLERİNDEN BUNUN YANLIŞ OLDUĞUNU BENİ MAĞDUR EDENİN KENDİLERİ OLDUĞUNU VE BU BEDELİN BANA GERİ ÖDENMESİ GEREKTİĞİNİ BELİRTTİM. 8 AY GEÇTİ AMA YİNE BANA ULAŞAN OLMADI.

BU DURUMDA YAPMAM GEREKEN NEDİR? HAKLIMIYIM YOKSA HAKLILARMI?
BENİ BİLĞİLENDİRİRSENİZ SEVİNİRİM İYİ ÇALIŞMALAR.

İl Seçimi Yapınız
İstanbul
Şikayetinizle ilgili daha önce firma veya başka bir kuruma bildirimde bulundunuz mu?
Hayır
  • ABDULKADİR KARAARSLAN tarafından 5 ay önce soruldu.
0 sonuç görüntülendi.
Cevabınız

Please first to submit.