0
0

Merhaba,
2016 Eylül ayının ortalarında Argem Eğitim Kurumlarından Eylül Aybaşoğlu evime uzaktan eğitim sistemini tanıtıma geldi ve 14 günlük deneme süresini kabul ettiğimi teyit ederek bir sözleşme imzaladım. Sözleşmenin merkezlerine gönderileceğini ve onların bana bir nüshasını göndereceklerini söylediler. Ayrıca web üzerinden de destek alabileceğimiz bu yöntemde sisteme girişimiz olmadığı taktirde bize danışman hocaların arayıp sorun olup olmadığını soracakları ayrıca 14 günlük eğitim süresinin bitiminde gene bizi arayacaklarını sisteme kalıp kalmadığımızı teyit edeceklerini söylediler.
ancak bu zamana kadar beni ne arayan nede soran olduğunu, sözleşmemin bir nüshasının bana gönderilmediğini, tanıtıma gelen Eylül Aybaşoğlu’na defalarca telefonda ve akıllı telefonlarda kullanılan whatsApp programı üzerinden durumumu bildirdim. beni arayan olmadığını ben bu sistemde kalmak istemediğimi sonrasında bana bir borç çıkartılmaması yönünde yazdım. her defasında ilgileneceğini söyledi. bir gelişme olmadı. 19 Kasım 2016 tarihinde beni müşteri temsilcileri arayarak Aralık ayında ödemelerimin başlayacağını söyledi.

benim bu durumdan kurtulabilmem için ne yapmam gerekiyor? yada kurtulabilir miyim? bana yol göstermenizi önemle arz ederim.

İl Seçimi Yapınız
İstanbul
Şikayetinizle ilgili daha önce firma veya başka bir kuruma bildirimde bulundunuz mu?
Evet
0 sonuç görüntülendi.
Cevabınız

Please first to submit.