0
0

2012 YILINDA SEL YAPI GRUBUNA BAĞLI GARANTİ KONUT FİRMASIYLA KAYSERİ TALAS ANAYURTTA MODREN EVLER A BLOK 8 KAT BİR DAİRE 96.000 TL FİYATLA SÖZLEŞME İMZALADIK. SÖZLEŞME GEREĞİ 61.000 TL PARA YATIRDIK GERİ KALAN KISMI 2014 YILI KASIM AYINDA DAİRE TESLİMİNDE TESLİM EDİLECEK DENİLDİ. GELDİĞİMİZ NOKTADA YAPILACAK DAİRE YERİNİN SADECE 1 KATI ÇIKMIŞ DURUMDA GERİ KALAN YAPILMADI. BİZE SÖYLENEN TEKRAR ANLAŞMA YAPALIM 150.000 TL DEN İKİ YIL İÇERİSİNDE DAİRENİZİ TESLİM EDELİM. YADA KOZAKLI KOZZA TERMALDEN SİZE DEVRE MÜLK HİSSE VERELİM. DENİLDİ. BİZİM YATIRDIĞIM PARALAR KOZAKLI KOZZA HOTELE DEVREDİLMİŞ İKİ KARDEŞ AYRI AYRI YİRKET KURMUŞ SEL YAPI AYRI GARANTİ KONUT AYRI FİRMA OLMIŞ VE GARANTİ KONUT İFLAS VE BORÇLU ŞİRKET HALİNE DÖNÜŞMÜŞ. 300 ÜYESİ OLAN BU FİRMA YA ANLAŞMA YAPARSINIZ YADA PARALARINIZ BOŞA GİDER DENİLMEKTEDİR. BENİM SİZDEN İSTEDİĞİM BU KONUYU GÜNDEME ALIP BİZİM DE SİZE VERECEĞİM DESTEKLE HEM BASIN YOLUYLA BU FİRMAYI İFŞA ETMEK HEMDEA SİZDE HUKUKİ DESTEK ALMAK

İl Seçimi Yapınız
Kayseri
Şikayetinizle ilgili daha önce firma veya başka bir kuruma bildirimde bulundunuz mu?
Hayır
  • ŞEREF TORCU tarafından 2 sene önce soruldu.
  • last edited 2 sene önce
0
0

Sayın Şeref Torcu,

Verdiğiniz bilgiler hukuk komisyonu yetkililerimiz tarafından incelendiğinde, konunun ilgili döküman ve belgelerinin detaylı bir şekilde okunması gerektiği sonucuna ulaşılmıştır. Bu nedenle sizinle, Kayseri’de bulunan avukat arkadaşlarımızından birinin iletişim bilgileri paylaşılacaktır. İlgili birim gün içinde sizinle irtibata geçecektir.

Sorununuzun en kısa sürede çözümlenmesini diler, her türlü tüketici hakkı konusunda bizimle iletişime geçmenizi temenni ederiz.

1 sonuç görüntülendi.
Cevabınız

Please first to submit.