0
0

08 EYLÜL 2016 SAAT:19:55-20:21 SAATLERİ ARASINDA TARİHİNDE GEMLİK/BURSA-ALTINOVA/YALOVA OTOYOLUNUN ALTINOVA BAĞLANTI YOLU DÖNER KAVŞAĞINDA SAĞ ÖN TEKERİME ASFALTA BİR CİSİM ÇARPTI ÇARPMANIN ETKİSİ İLE ARABA SARSILDI. DÖNER KAVŞAKTA DURAMADIĞIM İÇİN GİŞELERDE DURARAK ARABAYI KONTROL ETTİĞİMDE SAĞ KAPI ALT TARAFINDA YAKLAŞIK 7-8 CM GENİŞLİĞİNDE VE DERİN BİR YARIK GÖRDÜM.
GİŞEDEKİ GÖREVLİ VARDİYA PERSONELİNE NE YAPMAM GEREKTİĞİNİ SORDUĞUMDA ONLAR İLGİLİ DEVRİYEYİ ÇAĞIRACAKLARINI SÖYLEDİ. YAKLAŞIK 30-40 DK. İÇİNDE “GİB” GEBZE İZMİR OTOYOL İŞLETME VE BAKIM ŞİRKETİNE AİT DEVRİYE GELDİ. İSMİNİN DAHA SONRA MEHMET ALİ GÜMÜŞ OLDUĞUNU ÖĞRENDİĞİM KİŞİ ARABAYA ZARAR VEREN PARÇAYI BULUP BULAMADIĞIMI SORDU. BENDE KAVŞAKTA Kİ TRAFİK YOĞUNLUĞUNDAN KAZAYA SEBEBİYET VERMEMEK İÇİN DURMADIĞIMI AMA İSTERSE MEVKİYİ BİLDİĞİMİ VE GİDİP BULABİLECEĞİMİZİ SÖYLEDİM. DEVRİYE DE SORUMLU FORMEN OLDUĞUNU BELİRTEN ERDEM BEYİ TELEFONLA ARADI ERDEM BEY BİŞEY YAPAMAYACAKLARINI HER GÜN BÖYLE OLAYLARLA KARŞILAŞTIKLARINI DAHA DA İLERİ GİDEREK ARABAMA KENDİMİN ZARAR VERİP VERMEDİĞİMİ NERDEN BİLECEĞİNİ SÖYLEREK TARAFIMA HAKARETTE BULUNMUŞTUR. BAHSE KONU İLGİLİ KİŞİNİN YANLIZCA BUNLARI TELEFONDA SÖYLEREK YANIMIZA GELMEMESİ VE OLAYI KENDİ GÖRMEK İSTEMEMESİ DE TARAFIMI ÜZMÜŞTÜR.
BENDE OTOYOLDAN GEÇEN BİR ARAÇTAN BİRŞEY DÜŞMÜŞ OLABİLECEĞİNİ SÖYLEDİĞİM ZAMAN BUNUN MÜMKÜN OLMADIĞINI SÖYLEDİ. HALEN CEP TELEFONUMDA BULUNAN GÖRÜNTÜLERDE İSPATLAYABİLECEĞİM ÜZERE ÜZERİ METAL PARÇALARI YÜKLÜ VE HİÇ BİR ÖNLEM ALINMAMIŞ BİR ARACIN GİŞELERDEN GEÇTİĞİNİ ORADAKİ PERSONEL İLE BİRLİKTE GÖRDÜK. DAHA SONRA GİŞELERDEN GİRİŞ VE ÇIKIŞ SAATLERİM BULUNARAK M.ALİ BEY TARAFINDAN TUTANAK TUTULDU. AKABİNDE DEVRİYE ARACI İLE BERABER KILIÇ GİŞELERİNDEN GİREREK TEKRAR OLAY MAHALİNE GELDİK VE ARAMALAR SONUNDA KAMYON YA DA TIR FREN KAMPANA DEMİRİNİ BULDUK. MALZEME HALEN ŞAHSIMDA BULUNMAKTADIR.
09 EYLÜL 2016 SAAT:11:49’DA FİRMAYA BAYRAM ÖNCESİ MAĞDURİYETİMİN GİDERİLMESİ İÇİN TELEFON AÇTIM VE ARAŞTIRMA YAPARAK BANA DÖNÜŞ YAPACAKLARINI SÖYLEDİLER.
KONUŞMALARIMIZDAN İSMİNİN GONCA OLDUĞUNU ÖĞRENDİĞİM BAYAN SAAT:16:08’DE ARAYARAK SORULAR SORDU VE TEKRAR DÖNÜŞ YAPACAĞINI SÖYLEDİ. AMA HALEN ŞAHSIMI ARAYARAK HERHANGİ BİR BİLGİ VERİLMEMİŞTİR.

DAHA SONRA ADININ EDİZ BEY OLDUĞUNU ÖĞRENDİĞİM BİR BEY FİRMA ADINA ARADIĞINI SÖYLEMİŞ VE BANA ARACIN HASARININ NE KADARA YAPTIRILACAĞINI ARAŞTIRMAMI İSTEMİŞTİR. BENDE BİLGİLERİ KENDİSİNE VERDİM. BANA DAHA ÖNCE BÖYLE BİR OLAY YAŞANMADIĞINDAN ARAŞTIRDIKLARINI SÖYLEMİŞTİR. YAKLAŞIK OLARAK 20 GÜNDÜR MAĞDURİYETİM GİDERİLMEDİĞİNİ CUMAYA KADAR DA GİDERİLMEZSE HUKUKSAL YOLLARA BAŞVURACAĞIMI BİLDİRDİM BU KONUDA BANA YARDIMCI OLABİLİRMİSİNİZ.

İl Seçimi Yapınız
Yalova
Şikayetinizle ilgili daha önce firma veya başka bir kuruma bildirimde bulundunuz mu?
Evet
0 sonuç görüntülendi.
Cevabınız

Please first to submit.