2018 Yılında Türkiye Ekonomisini Neler Bekliyor? Paneline Katıldık

Tüketici Sorunları Derneği -TÜSODER Sigorta Komisyonu Başkanımızın da üyesi olduğu, Büyük Kulüp Genç Girişimciler ve İş Hayatı Komitesinin düzenlemiş olduğu “2018 Yılında Türkiye Ekonomisini Neler Bekliyor?” konulu panele katıldık.

Konuşmacı olarak İSO Başkanı Sanayici Erdal BAHÇIVAN ile Ekonomist ve Yazar Mustafa PAMUKOĞLU,

2018 Yılında Türkiye ekonomisi hakkında görüşlerini Ekonomi Gazetecileri Derneği Başkanı Celal TOPRAK moderatörlüğünde paylaştılar.

TÜSODER adına Genel Başkanımız Dr. Deniz ÖNER, Başkan Yardımcısı Av. Serkan KARA, Yönetim Kurulu Üyemiz Av. Aybüke TAŞDEMİR ve Sigorta Komisyonu Başkanımız Taner ÇAĞATAY ve üyemiz Av. Büşra UYAR’ın katıldığı panel çok verimli geçmiştir.

Panelistler ve dinleyiciler Ülkemiz adına daha çok katma değer yaratan üretimler yapılması, özellikle gençlerin iyi eğitilmesi ve bunun için de öncelikle eğiticilerin eğitilmesi konusunda hemfikir oldular. Sadece borçla tüketen bir ülke olmak yerine israfı önleyip, üretim için yeni yollar aramanın önemi üzerinde duruldu. 2018 yılının zor bir yıl olacağı her yıl olduğu gibi  tahmin edilse de, asla umudu kaybetmemek gerektiği üzerinde duruldu.

Dr. Deniz ÖNER söz alarak her bireyin kendi yetenekleri doğrultusunda sosyal sorumluluk üstlenmesinin önemini vurgulayarak, TÜSODER’in uzman havuzuna katkı sağlamak üzere dinleyicilere açık davet yaptı.

Panel sonrasında TÜSODER eğitimleri konusunda işbirlikleri hakkında kısa görüşmeler yapma imkanı doğdu.

Paylaş

Bir cevap yazın

*